توضیحات :

مرکز شتابدهی ایده های نو هوشمند آینده (فینیک) که با هدف ایجاد و توسعه کسب و کارهای نوپا فعالیت خود را آغاز نموده است، در راستای توسعه شبکه ارتباطی خود و استفاده از ظرفیت های بالقوه اکوسیستم استارت آپی در کشور، از تمامی علاقه مندان و دست اندرکاران در 4 حوزه به شرح ذیل دعوت به همکاری و همراهی می نماید :
حامی معنوی : شامل تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می شود که به دلیل دارا بودن برخی منابع تمایل به همکاری در استارت آپ ها به منظور رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه ملی را دارند.
حامی رسانه ای : کلیه خبرگذاری ها و پایگاه های خبری را شامل می شود که می خواهند سهمی در دیده شدن و معرفی نوآوران و کسب و کارهای جدید داشته باشند و رشد به فرهنگ خلاقانه زیستن در جامعه کمک کنند.
سرمایه گذار : تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که ضمن دارا بودن منابع مالی، دغدغه رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا را در کشور دارند و به دنبال سرمایه گذاری مخاطره پذیر در حوزه های نوآورانه می باشند.
تیم سازی : تمامی افراد صاحب ایده و یا کسانی که به دلیل داشتن تخصص و مهارت لازم تمایل به شرکت در تیم های کاری به منظور کسب تجربه و کمک به موفقیت آن را دارند.

مشخصات فردی :

اطلاعات تکمیلی :

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.

یک ایمیل حامی لینک فعال سازی به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال شده. لطفا بر روی لینک کلیک کرده تا حساب کاربری شما فعال گردد.